Формуланың аталуы



«Қима қағаздар» Бағдаршам түстері арқылы топқа бөлу.
Топқа бөлу:
Ұйымдастыру:
-Оқушылармен амандасу, сынып оқушыларын түгелдеу, психологиялық ахуал туғызу.
Топқа бөлу:
Оқушылар қима қағаздар таңдау арқылы топтарға бөлініп отырады;
І топ: Қызыл
ІІ топ: Жасыл
ІІІ топ: Сары
Сабақтың мақсаты: - тиімді есептеу үшін қысқаша көбейту формулаларын қолданады : - қысқаша көбейту формулаларын қолданып өрнектерді көбейткіштерге жіктейді. . - қысқаша көбейту формулалары арқылы алгебралық өрнектерді тепе-тең түрлендірулерді орындау ;
Сабақтың тақырыбы: 7-сынып Алгебра Қысқаша көбейту формулаларының көмегімен өрнектерді түрлендіру.
Тараз қаласы шШШ Математика пәнінің мұғалімі Усубжанова Маншук Сериковна

Алдыңғы білімді меңгерту .
« Жанды математика» әдісі . Бұл әдіс қысқаша көбейту формулаларын ауызша тұжырымдай білуге, ауызша тұжырымдалған формулаларды жаза білуге көмектеседі.
Формуланы жазады.
Формуланың аталуы.
Формуланың оқылуы

Үй тапсырмасы: Оқушылар үйден дайындап келген тапсырмаларын қарсылас топтарға сағат тілімен береді
Оқушылар пайдаланып тапсырманы орындап қорғайды

Кері байланыс
Мадақтау сөздері» әдісі арқылы бірін-бірі бағалайды. Жарайсың!, Керемет!, Жақсы!, Талпын!, .

Жүптық жұмыс «Білім шырағы» әдісі
Дескриптор:
- тиімді жолмен есептейді ;
- қысқаша қөбейту формулаларын қолданып, өрнектерді көбейткіштерге жіктейді ;
-жауаптарды салыстырады.
.
,

Жасырын тапсырма
1- жұп
1) 12, 25x2-4225y2
2) 64c3+27d3
3) 2304 a2-3136 b2
2- жұп
1) 3025x2-20, 25y2
2) 125c3+8d3
3) 3481a2-4624b2
3- жұп
1) 5625x2-7225y2
2) 27c3+343 d3
3) 2116 a2-5041 b2

Жеке жұмыс «Сәйкесін тап» Word wall платформа арқылы оқушыларға тапсырмасы беріледі. . Жеке жұмыс.

Топтық жұмыс.
№35. 24 оқулықтағы тапсырма
Топ 35. 24 (1) есебі
Топ 35. 24 (2) есебі
Топ 35. 24 (3) есебі

8 балл-9 балл
Cіз бүркітсіз, сіз үшін білімнің барлық құпиясы ашылды
Это изображение, автор: Неизвестный автор, лицензия: CC BY-NC-ND
6 балл-7 балл
Cіз бұлбұлсыз, өз біліміңізді басқаларға бересіз.
3 балл-5 балл
Cіз торғайсыз, білімді бір дәннен жинайсыз.
«Мен қандай құспын ?»
Критериилер
3 балл
2 балл
1 балл
Сабақ барысындағы белсенділігім
жоғары
орташа
төмен
Тапсырманы орындауым
Өзім орындадым
Сыныптастарым көмектесті
Орындай алмадым
Тақырыпты меңгеруім
меңгердім
Жартылай меңгердім
Меңгермедім

РЕФЛЕКСИЯ
«Бес саусақ» әдісі арқылы
«Бес саусақ» әдісі арқылы
1. Маған ұнағаны
2. Маған қиындық тудырған
3. Мен үшін маңызды ақпарат
4. Білгім келеді
5. Ұсынысым
- Іс жүргізу
- Автоматтандыру, Техника
- Алғашқы әскери дайындық
- Астрономия
- Ауыл шаруашылығы
- Банк ісі
- Бизнесті бағалау
- Биология
- Бухгалтерлік іс
- Валеология
- Ветеринария
- География
- Геология, Геофизика, Геодезия
- Дін
- Ет, сүт, шарап өнімдері
- Жалпы тарих
- Жер кадастрі, Жылжымайтын мүлік
- Журналистика
- Информатика
- Кеден ісі
- Маркетинг
- Математика, Геометрия
- Медицина
- Мемлекеттік басқару
- Менеджмент
- Мұнай, Газ
- Мұрағат ісі
- Мәдениеттану
- ОБЖ (Основы безопасности жизнедеятельности)
- Педагогика
- Полиграфия
- Психология
- Салық
- Саясаттану
- Сақтандыру
- Сертификаттау, стандарттау
- Социология, Демография
- Спорт
- Статистика
- Тілтану, Филология
- Тарихи тұлғалар
- Тау-кен ісі
- Транспорт
- Туризм
- Физика
- Философия
- Халықаралық қатынастар
- Химия
- Экология, Қоршаған ортаны қорғау
- Экономика
- Экономикалық география
- Электротехника
- Қазақстан тарихы
- Қаржы
- Құрылыс
- Құқық, Криминалистика
- Әдебиет
- Өнер, музыка
- Өнеркәсіп, Өндіріс
Қазақ тілінде жазылған рефераттар, курстық жұмыстар, дипломдық жұмыстар бойынша біздің қор #1 болып табылады.

Ақпарат
Қосымша
Email: info@stud.kz