Раушангүлділер тұқымдасы туралы

Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Сынып : 6
Пән: Биология
Бағдарлама : ҚР Білім және ғылым министрлі Ы. Алтынсарин атындағы ұлттық білім беру академиясы. Астана, 2013
Сабақтың тақырыбы: Раушангүлділер тұқымдасы
Мақсаты: Раушангүлділер тұқымдасының ерекшеліктерімен, табиғаттағы жіне адам өміріндегі маңызымен таныстыру.
Сабақ түрі: Жаңа сабақты меңгеру
Құрал жабдықтар: Интербелсеңді тақта, компьютерлер, постер, маркер, стикер
Әдіс-тәсілдері: ООЖТ, СТО, ОүБОБ, АКТ, ТжДБО, ЖЕ, ООК, «БББ», «Конверт-сұрақ», «Ойлан -жұптас-бөліс»
Күтілетін нәтиже: Раушангүлділер тұқымдасының ерекшеліктерін түсіндіре алады.
Ұйымдастыру кезеңі
ОүБ
ООЖТ
ТжДБО
Суреттегі гүлдер бойынша топқа бөліну.
Бағалау парағын үлестіру, критерийлермен таныстыру. Рөлдерді бөлу: спикер, хатшы, ұйымдастырушы
Үй тапсырмасын тексеру
«Жан қиналмай жұмыс бітпес, талап қылмай мұратқа жетпес»
Сызықтық диктант арқылы үй жұмысын тексеру
«Конверт-сұрақ» тәсілін қолданып,
Конверттің сыртындағы қалтасына жұмбақ саламын.
«Конверт-сұрақ» әдісі
Критериал-ды бағалау
Бір - бірін бағалау
Әр дұрыс жауап
1 ұпай
БІЛУ
ОүБ, ТжДБО ОБЖК
Топтағы рөлдерді бөлу, реттеу парағын,
Жұмбақ шешу арқылы тақырыпқа шығу
Сабақтың тақырыбы: Раушангүлділер тұқымдасы
Мақсаты: «Раушангүлділер тұқымдасының жалпы сипаттамасымен танысу»
Раушангүлділер жайлы мәлімет
Ақ гүлге оранады,
Күзде
Қолға доп боп оралады.
ТҮСІНУ
ООЖТ, СТО, ОүБОБ, ТжДБО,
Тақырыпты 2 топқа бөліп беру
Берілген өсімдіктердің ерекшеліктерімен танысу
Топта рөлдерді бөлу
1-топ:Алма, Раушангүлі,
2-топ: итмұрын таңқурай,
Мәлімет жинақтау
Оқулықпен жұмыс
Постерге салу
ҚОЛДАНУ
ТжДБО
АКТ
СТО
Жапырағы
Гүлі
Сабағы
Маңызы
Жемісі
Постер дайындау. Компьютерден мәлімет алу
Постерді қорғау
Сергіту сәті «НИШ»
Компьютерде интернетпен жұмыс
Сергіту сәті
Топты ынталандыру бойынша
бас бармақпен бағалау
№1
№2
№3
№4
Топтық жұмыс
Тапсырмалар:
Тіршілік формасы қандай
Жапырағы
Жемісі
Маңызы
Венн диаграммасына салу «Крестгүлділер мен раушангүлділер тұқымдастарын салыстыру»
Оқушылар ой -ланып, орындайды
Әр дұрыс жауап 1 ұпай
Венн диаграммасын топпен орындайды
«Ойлан -жұптас-бөліс»
Кестеге толтыру Крит. баға-лау
Әр дұрыс жауап
1 ұпай
СИНТЕЗДЕУ
Диалогке түсу ЖЕ
30-33 ұпай 88% - 100% - 5
25-29 ұпай 70% -88% - 4
20-24 ұпай 50% - 70% - 3
19-дан кем ұпай 50 % - 2
- Іс жүргізу
- Автоматтандыру, Техника
- Алғашқы әскери дайындық
- Астрономия
- Ауыл шаруашылығы
- Банк ісі
- Бизнесті бағалау
- Биология
- Бухгалтерлік іс
- Валеология
- Ветеринария
- География
- Геология, Геофизика, Геодезия
- Дін
- Ет, сүт, шарап өнімдері
- Жалпы тарих
- Жер кадастрі, Жылжымайтын мүлік
- Журналистика
- Информатика
- Кеден ісі
- Маркетинг
- Математика, Геометрия
- Медицина
- Мемлекеттік басқару
- Менеджмент
- Мұнай, Газ
- Мұрағат ісі
- Мәдениеттану
- ОБЖ (Основы безопасности жизнедеятельности)
- Педагогика
- Полиграфия
- Психология
- Салық
- Саясаттану
- Сақтандыру
- Сертификаттау, стандарттау
- Социология, Демография
- Спорт
- Статистика
- Тілтану, Филология
- Тарихи тұлғалар
- Тау-кен ісі
- Транспорт
- Туризм
- Физика
- Философия
- Халықаралық қатынастар
- Химия
- Экология, Қоршаған ортаны қорғау
- Экономика
- Экономикалық география
- Электротехника
- Қазақстан тарихы
- Қаржы
- Құрылыс
- Құқық, Криминалистика
- Әдебиет
- Өнер, музыка
- Өнеркәсіп, Өндіріс
Қазақ тілінде жазылған рефераттар, курстық жұмыстар, дипломдық жұмыстар бойынша біздің қор #1 болып табылады.

Ақпарат
Қосымша
Email: info@stud.kz