Қайталау.Оқушылардың өткен сабақтары бойынша алған білімдерін тексеру

Сабақтың тақырыбы: Қайталау.
Сабақтың мақсаты: 1. Білімділік: Оқушылардың өткен сабақтары бойынша алған білімдерін тексеру.
2. Дамытушылық: Оқушылардың ойлау, есте сақтау, іскерлік дағдыларын, пәнге деген қызығушылығын арттыру. Топпен жұмыс істей білуге дағдыландыру.
3. Тәрбиелілік: Оқушыларды ұқыптылыққа, шапшаңдыққа, еңбекқорлыққа, тапқырлыққа, алғырлыққа тәрбиелеу.
Сабақ түрі: Қайталау сабағы
Әдіс-тәсілдер: сұрақ-жауап, көрнекілік,
Көрнекілігі: интерактивті тақта, топтамалар.
Сабақ барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі.
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру
ІІІ. Білімдерін жан-жақты тексеру.
ІV. Сергіту сәті
V. Сабақты бекіту.
VI. Үйге тапсырма.
VII. Қорытынды
І. Ұйымдастыру кезеңі
а) сәлемдесу
ә) түгендеу
б) сабаққа даярлау
в) керекті құрал-жабдықтарын түгендеу
г) зейінін сабаққа аудару
ІІ. Үй тапсырмасын тексеру
52 бет №5
Дәптерден тексеру
Балалар бүгінгі сабақта осы уақытқа дейін не үйрендік, білген білімімізді еске түсіріп, қайталап өтейік.
Енді сендерге біраз сұрақ қойғым келіп тұр.
- Санды немен белгілейміз?
- Аптада неше күн бар?
- Қосудың компоненттерін ата.
- Заттарды біріктіргенде қандай амал қолданамыз?
- Заттарды бөліп алғанда қандай амал қолданамыз?
1 дм неше см бар?
ІІІ. Білімдерін жан-жақты тексеру.
1 тапсырма
Сандар қатарын табу
5 6 0 4 1 9 7 2 8 3 10
2 тапсырма
Сандардың құрамы
3 тапсырма
Салыстыру
4<7 5>3 10>4 7>6
8<5 1<6 5<7 3<9
3<9 8>2 9>4 5>0
10>6 1<7 0<2 4<10
2<4 10>9 6>1 8>2
2<3
4 тапсырма
«Қатесін тап» ойыны
Сергіту сәті
Қызықты математика
1. Он асықтың үшеуін
Досың сұрап алады.
Айтшы сонда нешеуі.
Өз қолында қалады?
Шешуі: 10-3=7
2. Аулада 5 үйрек,
Қорада 3 үйрек.
1 үйрек тығылды,
1 үйрек жығылды.
Қалғаны нешеу үйрек?
Шешуі: 5+3= 8
8 -1 -1=6
3. Тал басында 1 ара
Қонушы еді күнара.
Бүгін 5 туысын
Ертіп келді бұл ара . /барлығы қанша ара ?
Шешуі: 1+5=6
5 тапсырма
Тиісті санды таңда :
3+5> 3+5 * 3+ 5см-2см < см
4-3< 4-3 * - 1 см * 3см+4см
Дәптермен жұмыс
53 бет
6 тапсырма
«Жасырынған санды тап» ойыны
4 6 . . . 1 3 . . .
0 3 . . . 4 7 . . .
2 4 . . . 3 5 . . .
1 4 . . . 2 5 . . .
7 тапсырма
Геометриялық фигураларды ата:
8 тапсырма
«Математикалық тізбектер»
9 тапсырма
Математика сөзін топтастыру
Математика
Келесі тапсырмамыз семантикалық картаны пайдалана отырып, осы уақытқа дейін не үйренгендеріңді тиісті белгіні қою арқылы көрсетіңдер.
10 тапсырма
Семантикалық карта
ІҮ. Сабақты бекіту.
Ү. Үйге тапсырма. №4, 53 бет.
Оқушыларды бағалау.
- Іс жүргізу
- Автоматтандыру, Техника
- Алғашқы әскери дайындық
- Астрономия
- Ауыл шаруашылығы
- Банк ісі
- Бизнесті бағалау
- Биология
- Бухгалтерлік іс
- Валеология
- Ветеринария
- География
- Геология, Геофизика, Геодезия
- Дін
- Ет, сүт, шарап өнімдері
- Жалпы тарих
- Жер кадастрі, Жылжымайтын мүлік
- Журналистика
- Информатика
- Кеден ісі
- Маркетинг
- Математика, Геометрия
- Медицина
- Мемлекеттік басқару
- Менеджмент
- Мұнай, Газ
- Мұрағат ісі
- Мәдениеттану
- ОБЖ (Основы безопасности жизнедеятельности)
- Педагогика
- Полиграфия
- Психология
- Салық
- Саясаттану
- Сақтандыру
- Сертификаттау, стандарттау
- Социология, Демография
- Спорт
- Статистика
- Тілтану, Филология
- Тарихи тұлғалар
- Тау-кен ісі
- Транспорт
- Туризм
- Физика
- Философия
- Халықаралық қатынастар
- Химия
- Экология, Қоршаған ортаны қорғау
- Экономика
- Экономикалық география
- Электротехника
- Қазақстан тарихы
- Қаржы
- Құрылыс
- Құқық, Криминалистика
- Әдебиет
- Өнер, музыка
- Өнеркәсіп, Өндіріс
Қазақ тілінде жазылған рефераттар, курстық жұмыстар, дипломдық жұмыстар бойынша біздің қор #1 болып табылады.

Ақпарат
Қосымша
Email: info@stud.kz