№
Тақырыбы
мақсаты
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі
Оқып үйренудің нәтижесі
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар
№:
1
Тақырыбы:
Сызу пәні. Сызбаның даму тарихы
:
1
мақсаты:
Оқуыларға сызу пәні бойынша түсінік беру. Оқушылардың ой - өрісін дамыту сабаққа деген ынтасын арттыру.
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмысты сабақ барысында тиімді пайдалану
«Топтастыру»
«Мнемоника»
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып жайлы түсіктерін қалыптасыра отырып тақырыптың өзекті түйінді жерлерін практикада қолданады
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия арқылы білімдерін тексеру.
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Оқушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
2
Тақырыбы:
Сызу аспаптары, материалдары және жабдықтары
:
1
мақсаты:
Оқушыларға тың мәліметтер беріп, білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Cыни тұрғыдан ойлауды сабақ барысында тиімді пайдалану
«Жарнама» постер
«Қос жазба күнделігі»
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, Талантты және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Сызу аспаптары және материалдары мен жабдықтары бойынша ақпарат алады
Сызу аспаптарымен жабдықтарын қолдану әдіс тәсілдерін меңгереді
.
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Оқушылардың өзін-өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау.
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Дарынды және үлгерімі төмен оқушыларды сабаққа тарту. Топтық тапсырмалар беру арқылы.
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
3
Тақырыбы:
Стандарт туралы ұғым. Масштабтар. Сызбаны оны шектейтін сызықпен және негізгі жазумен безендіру. Сызба сызықтары
:
2
мақсаты:
Білімдікті сызбаның масштабтары мен сызық түрлеріне үйрету. Сызбаның масштабтары мен сызық түрлерін орындау білімдерін дамыту. ; .
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын пайдалану
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, АКТ. ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып бойынша ойларын айқын тұжырымдайды; Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді. .
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтар бір-бірін бағалайды және өзін-өзі бағалайды.
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Топтарда рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы.
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
4
Тақырыбы:
Сызба қарыптері
:
1
мақсаты:
Оқушыларға тың мәліметтер беріп, білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмысты сабақ барысында тиімді пайдалану
«Топтастыру»
«Мнемоника»
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Талантты және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия арқылы білімдерін тексеру
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Оқушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
5
Тақырыбы:
Сызбаларға өлшемдерді түсіру
:
1
мақсаты:
Оқушылардың ой - өрісін дамыту сабаққа деген ынтасын арттыру.
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын пайдалану
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, АКТ. ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып жайлы түсіктерін қалыптасыра отырып тақырыптың өзекті түйінді жерлерін практикада қолданады
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Оқушылардың өзін-өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Дарынды және үлгерімі төмен оқушыларды сабаққа тарту. Топтық тапсырмалар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
6
Тақырыбы:
Перпендикуляр түзу салу. Түзу кескінділерін бөліктерге бөлу
:
1
мақсаты:
Оқушыларға тың мәліметтер беріп, білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Cыни тұрғыдан ойлауды сабақ барысында тиімді пайдалану
«Жарнама» постер
«Қос жазба күнделігі
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып бойынша ойларын айқын тұжырымдайды; Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Топтарда рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
7
Тақырыбы:
Шеңберді тең бөліктерге бөлу
:
1
мақсаты:
Оқушылардың ой - өрісін дамыту сабаққа деген ынтасын арттыру.
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын пайдалану
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, АКТ. ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия арқылы білімдерін тексеру
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Оқушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
8
Тақырыбы:
Сызықтардың түйіндесулері
:
1
мақсаты:
Білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмысты сабақ барысында тиімді пайдалану
«Топтастыру»
«Мнемоника»
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Талантты және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып жайлы түсіктерін қалыптасыра отырып тақырыптың өзекті түйінді жерлерін практикада қолданады
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Оқушылардың өзін-өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Дарынды және үлгерімі төмен оқушыларды сабаққа тарту. Топтық тапсырмалар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
9
Тақырыбы:
Проекциялау
:
1
мақсаты:
Оқушылардың ой - өрісін дамыту сабаққа деген ынтасын арттыру.
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын пайдалану
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып бойынша ойларын айқын тұжырымдайды; Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Топтарда рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
10
Тақырыбы:
Центрлік және параллел проекциялау
:
1
мақсаты:
Сабаққа деген ынтасын арттыру, білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын пайдалану
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, АКТ. ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Оқушылардың өзін-өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Оқушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
11
Тақырыбы:
Тік бұрыштап проекциялау
:
1
мақсаты:
Оқушылардың ой - өрісін дамыту сабаққа деген ынтасын арттыру.
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Cыни тұрғыдан ойлауды сабақ барысында тиімді пайдалану
«Жарнама» постер
«Қос жазба күнделігі
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, АКТ. ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып жайлы түсіктерін қалыптасыра отырып тақырыптың өзекті түйінді жерлерін практикада қолданады
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия арқылы білімдерін тексеру
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Дарынды және үлгерімі төмен оқушыларды сабаққа тарту. Топтық тапсырмалар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
12
Тақырыбы:
Аксонометриялық проекцияларды алу және оларды салу
:
2
мақсаты:
Оқушыларға тың мәліметтер беріп, білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын пайдалану
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Талантты және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып бойынша ойларын айқын тұжырымдайды; Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Оқушылардың өзін-өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Топтарда рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
13
Тақырыбы:
Жазық фигуралардың аксонометриялық проекциялары
:
1
мақсаты:
Білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмысты сабақ барысында тиімді пайдалану
«Топтастыру»
«Мнемоника»
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту
Оқып үйренудің нәтижесі:
Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Оқушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
14
Тақырыбы:
Жазық жақты нәрселердің аксонометриялық проекциялары
:
1
мақсаты:
Оқушылардың ой - өрісін дамыту сабаққа деген ынтасын арттыру.
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Cыни тұрғыдан ойлауды сабақ барысында тиімді пайдалану
«Жарнама» постер
«Қос жазба күнделігі
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, АКТ. ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып жайлы түсіктерін қалыптасыра отырып тақырыптың өзекті түйінді жерлерін практикада қолданады
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Дарынды және үлгерімі төмен оқушыларды сабаққа тарту. Топтық тапсырмалар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
15
Тақырыбы:
Беттері дөңгелек пішінді нәрселердің аксонометриялық поекциялары
:
1
мақсаты:
Оқушыларға тың мәліметтер беріп, білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын пайдалану
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Талантты және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып бойынша ойларын айқын тұжырымдайды; Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия арқылы білімдерін тексеру
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Топтарда рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
16
Тақырыбы:
Техникалық сурет
:
1
мақсаты:
Білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмысты сабақ барысында тиімді пайдалану
«Топтастыру»
«Мнемоника»
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, АКТ. ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Оқушылардың өзін-өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Топтық тапсырмалар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
17
Тақырыбы:
Нәрсенің геометрик пішініне талдау жасау
:
1
мақсаты:
Оқушылардың ой - өрісін дамыту сабаққа деген ынтасын арттыру.
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Cыни тұрғыдан ойлауды сабақ барысында тиімді пайдалану
«Жарнама» постер
«Қос жазба күнделігі
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Талантты және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып жайлы түсіктерін қалыптасыра отырып тақырыптың өзекті түйінді жерлерін практикада қолданады
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Оқушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
18
Тақырыбы:
Геометриялық денелердің сызбалары
:
1
мақсаты:
Сабаққа деген ынтасын арттыру, білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын пайдалану
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып бойынша ойларын айқын тұжырымдайды; Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Оқушылардың өзін-өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Дарынды және үлгерімі төмен оқушыларды сабаққа тарту. Топтық тапсырмалар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
19
Тақырыбы:
Цилиндр мен конусты проекциялау
:
1
мақсаты:
Білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмысты сабақ барысында тиімді пайдалану
«Топтастыру»
«Мнемоника»
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, АКТ. ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып жайлы түсіктерін қалыптасыра отырып тақырыптың өзекті түйінді жерлерін практикада қолданады
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия арқылы білімдерін тексеру
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Топтарда рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
20
Тақырыбы:
Қызықты есептер
:
1
мақсаты:
Оқушылардың ой - өрісін дамыту сабаққа деген ынтасын арттыру.
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын пайдалану
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, АКТ. ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Оқушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
21
Тақырыбы:
Дұрыс төртбұрышты пирамиданы проекциялау
:
1
мақсаты:
Білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын пайдалану
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Талантты және дарынды балаларды оқыту, ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып бойынша ойларын айқын тұжырымдайды; Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Оқушылардың өзін-өзі бағалауы және топтағы мүшелерді бағалау. Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Топтарда рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
22
Тақырыбы:
Геометриялық денелер тобының проекциялары
:
1
мақсаты:
Оқушылардың ой - өрісін дамыту сабаққа деген ынтасын арттыру.
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Cыни тұрғыдан ойлауды сабақ барысында тиімді пайдалану
«Жарнама» постер
«Қос жазба күнделігі
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып жайлы түсіктерін қалыптасыра отырып тақырыптың өзекті түйінді жерлерін практикада қолданады
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау. Сонымен қатар жиынтық бағалау.
Рефлексия арқылы білімдерін тексеру
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Дарынды және үлгерімі төмен оқушыларды сабаққа тарту. Топтық тапсырмалар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
23
Тақырыбы:
Нәрсенің төбелерінің, қырлары мен жақтарының проекциялары
:
1
мақсаты:
Оқушыларға тың мәліметтер беріп, білімді
қалыптастыру, жаңа мағлұмат беру және т. б
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмыс және СТО сабақ барысында тиімді пайдалану. Джигсо стратегиясын пайдалану
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Оқытудағы жаңа тәсілдер, СТО, Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, АКТ. ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Оқушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
24
Тақырыбы:
Нүктенің нәрсе бетіндегі проекциясын салу
:
1
мақсаты:
Оқушылардың ой - өрісін дамыту сабаққа деген ынтасын арттыру.
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер:
Топтық жұмысты сабақ барысында тиімді пайдалану
«Топтастыру»
«Мнемоника»
Сабақта 7 модульдің кіріктірілуі:
Көшбасшылық, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, АКТ. ОүБ және оқуды бағалау,
Оқып үйренудің нәтижесі:
Тақырып бойынша ойларын айқын тұжырымдайды; Диалогтік оқытудағы жоғары және төменгі мәртебелі сұрақтарды қойып үйренеді
Үйрену мақсатында бағаны қоса, бағалау:
Рефлексия арқылы білімдеріне талдау жасау Критерийлер бойынша топтық және өзін-өзі бағалау
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы:
Топтарда рөлдерді ауыстыру арқылы, түрлі деңгейлік тапсырмалар арқылы
Негізгі дереккөздер немесе ресурстар:
Оқулық, суреттер, интернет материалдары және кеспе қағаздар
№:
25
Тақырыбы:
Берілген екі көрінісі бойынша нәрсенің үшінші көрінісін салу.
:
1
мақсаты:
Білімді
қалыптастыру, жаңа