р/с
Атқарылатын жұмыстар
Мақсаты
Нәтиже
Мерзімі
Жұмыс түрі
Жауапты
мониторинг
р/с:
1
Атқарылатын жұмыстар:
тренинг:
Мақсаты:
Әлемдік білім жүйесінің артықшылықтары туралы мәлімет беру
Нәтиже:
Әлемдік білім, жаңаша оқыту жайлы мәлімет алып, түсінеді
Мерзімі:
Қыркүйек
Жұмыс түрі:
отырыс
Жауапты:
Турганбаева З
мониторинг:
презентация
р/с:
Әлемдік білім беру жүйесіндегі реформалау үдерісі
р/с:
2
Атқарылатын жұмыстар:
Зерттеушілер командасын құру
Мақсаты:
Шығармашылық топты анықтап алу.
Жұмыс кестесін жасап бекіту
Нәтиже:
Шығармашылық топ анықталып, олармен жасалатын жұмыс жоспары, кестесі жасалады
Мерзімі:
Қыркүйек
Жұмыс түрі:
Команда құру
Жауапты:
Рахмет Р
мониторинг:
құжаттар
р/с:
3
Атқарылатын жұмыстар:
Әр атқарылған жұмыстар
дың қорытындысын жасап отыру
Мақсаты:
Апталық қорытын-ды жасап отыру
Нәтиже:
Апталық қорытын-ды жасалады
Мерзімі:
Апта соңында
Жұмыс түрі:
диаграмма
Жауапты:
Турганбаева З
Рахмет Р
мониторинг:
Реф. есеп
р/с:
4
Атқарылатын жұмыстар:
Коучингтер
Мақсаты:
Мұғалімдердің жаңа
ша оқыту түрін мең-геруіне әдістемелік көмек жасау
Нәтиже:
Мұғалімдердің жаңаша оқыту түр-ін меңгеруіне әдіс-темелік көмек жаса
лады
Мерзімі:
уақытылы
Жұмыс түрі:
коучингтер
Жауапты:
І, ІІ, ІІІ деңгей мұғалімдері
мониторинг:
Сабақ жоспарлары, кері байланыс
р/с:
Мұғалімдерге әдістемелік көмек жасау
р/с:
5
Атқарылатын жұмыстар:
Диалогтік сөйлеу дағдысын қалыптастырудағы әдіс-тәсілдер
Мақсаты:
Мұғалімдерге әдісте
мелік көмек ретінде сабақта пайдалануға арналған әдіс-тәсіл-дермен қаруландыру
Нәтиже:
Диалогтік сөйлеу дағдысын қалыптас
тырудағы әдіс-тә-сілдермен қамта-масыз етеді
Мерзімі:
Қазан
Жұмыс түрі:
баяндама
Жауапты:
Рахмет Р
мониторинг:
баяндама
р/с:
6
Атқарылатын жұмыстар:
Тәлімгерлік жұмысы
Мақсаты:
Бағдарлама мақса-тына сәйкес тәлім-герлер арқылы мек-теп көшбасшыларын дайындау
Нәтиже:
Бағдарлама мақсаты жүзеге асырылып, мектеп көшбасшыларының белсенділігі артады
Мерзімі:
Жыл бойы
Жұмыс түрі:
тәлімгерлік
Жауапты:
Рахмет Р
Турганбаева З
Ілияс Ж
Тәуекелова Ұ
мониторинг:
Жоспары, құжаттары
р/с:
7
Атқарылатын жұмыстар:
Басқа мектептермен (№96) желілік байланысқа шығу
Мақсаты:
Мектептер арасында
ғы байланысты ны-ғайту, ортақ пробле-малардың шешімін іздеу
Нәтиже:
Мектептер арасын-дағы байланысты нығайтып, ортақ проблемалардың шешімін табады
Мерзімі:
Қараша
Жұмыс түрі:
Желілік байланыс
Жауапты:
Рахмет Р
Турганбаева З
мониторинг:
құжаттар
р/с:
8
Атқарылатын жұмыстар:
Оқуды және оқытуды бағалаудың түрлері
Мақсаты:
Оқуды және оқыту
ды бағалаудың түр-лерімен таныстыру
Нәтиже:
Оқуды және оқыту
ды бағалаудың түр-лерімен танысады, қолданады
Мерзімі:
қараша
Жұмыс түрі:
Таныстыры-лым
Жауапты:
Ілияс Ж
мониторинг:
Құжаттар, кері байланыс
р/с:
9
Атқарылатын жұмыстар:
Зерттеу сабақтарын өткізу
Мақсаты:
Оқушылармен топ-тық жұмыс жасау арқылы жаңа әдіс-тәсілдерді сабаққа енгізу
Нәтиже:
Оқушылармен топ-тық жұмыс жасау арқылы жаңа әдіс-тәсілдерді сабаққа енгізеді
Мерзімі:
Желтоқсан
Жұмыс түрі:
Ашық сабақтар
Жауапты:
Турганбаева З
Досжанов Н
Тәуекелова Ұ
Наурызбаев П
мониторинг:
Сабақ жоспарлары
р/с:
10
Атқарылатын жұмыстар:
СТО стратегияларын пайдалану арқылы оқушылардың креативті ойлауын дамыту
Мақсаты:
СТО стратегияла-
рын пайдалану арқы
лы оқушылардың креативті ойлауын дамыту жолдарын үйрету
Нәтиже:
СТО стратегияла-
рын пайдалану ар-қылы оқушылар-
дың креативті ойла
уын дамыту жолда-рын үйренеді
Мерзімі:
қаңтар
Жұмыс түрі:
тренинг
Жауапты:
Рахмет Р
мониторинг:
Тренинг құжаттары
р/с:
11
Атқарылатын жұмыстар:
Жас мамандармен жұмыс:
Не білдім? Не үйрендім?
Қалай жүзеге асырамын?
Мақсаты:
Жас мамандарға берілген әдістемелік көмектің барысын қадағалау
Нәтиже:
Жас мамандар оқы-ту мен оқудағы жа-ңалықтарды қалай жүзеге асырғанда-рын көрсете алады
Мерзімі:
Жыл бойы
Жұмыс түрі:
Ашық сабақ
Жауапты:
Әбілов Д
Есіркепова Б
Өмірзақова Қ
Тәуекелова К
мониторинг:
Сабақ жоспарлары
р/с:
12
Атқарылатын жұмыстар:
Бірлескен коучингтер ұйымдастыру: «Жадыны дамытуға арналған тапсырмалар арқылы оқыту сапасын арттыру»
Мақсаты:
Жадыны дамытуға арналған тапсырма-лар арқылы оқыту са
пасын арттыру жол- дарын үйрету
Нәтиже:
Жадыны дамытуға арналған тапсырма
лар арқылы оқыту сапасын арттыру жолдарын үйренеді
Мерзімі:
қаңтар
Жұмыс түрі:
коучинг
Жауапты:
Турганбаева З
мониторинг:
Сабақ жоспары, кері байланыс
р/с:
13
Атқарылатын жұмыстар:
«Қоғамдағы мұғалімнің ролі» конференция
Мақсаты:
Мектепішілік кәсіби қоғамдастық аясын-да мұғалім рөлінің артуы жайлы жаңа идеяларды ортаға салып, ой түйіндеу
Нәтиже:
Мектепішілік кәсі-би қоғамдастық ая-сында мұғалім рө-лінің артуы жайлы жаңа идеяларды ортаға салып, ой түйіндеу
Мерзімі:
ақпан
Жұмыс түрі:
Конференция
Жауапты:
Жомартова М
ЖұбаниязовН
Ілияс Ж
мониторинг:
Конферен-
ция құжаттары
р/с:
14
Атқарылатын жұмыстар:
Блум таксономиясы арқылы сабақты жоспарлауда сұрақтар мен тапсырмаларды құрастыру жолдары
Мақсаты:
Мұғалімдерге қысқа мерзімді сабақ жоспарын жасауда қолданылатын кезеңдердің мәнін ашып көрсету және үйрету
Нәтиже:
Мұғалімдер қысқа мерзімді сабақ жос
парын жасауда қол
данылатын кезең-дердің орындалу жолдарын жасап үйренеді
Мерзімі:
Ақпан
Жұмыс түрі:
коучинг
Жауапты:
Тәуекелова Ұ
мониторинг:
Сабақ жоспары
кері байланыс
р/с:
15
Атқарылатын жұмыстар:
Дарынды және талантты балалармен жұмыс жасау жолдары
Мақсаты:
Дарынды және талантты балалармен жұмыс жасау жолдарын үйрету
Нәтиже:
Дарынды және та-лантты балалармен жұмыс жасау жол-дарын үйренеді
Мерзімі:
Ақпан
Жұмыс түрі:
коучинг
Жауапты:
Ілияс Ж
мониторинг:
Сабақ жоспары
кері байланыс
р/с:
16
Атқарылатын жұмыстар:
Lesson Study-сабақты зерттеу
Мақсаты:
Lesson Study-сабақ-ты зерттеу жұмыста-рын жүргізуді жос-парлау және өткізу
Нәтиже:
Lesson Study-сабақ-ты зерттеу жұмыс-тарын жүргізеді жоспарлайды және өткізеді
Мерзімі:
Ақпан
Наурыз
сәуір
Жұмыс түрі:
сабақ
Жауапты:
Дамытушы, зерттеуші топтар
мониторинг:
Сабақ жоспары
кері байланыс
р/с:
17
Атқарылатын жұмыстар:
Оқушыны көшбасшылыққа дайындау
Мақсаты:
Мұғалімдерге оқу-шыны сабақ бары-сында көшбасшы болуға дайындау жолдарын үйрету
Нәтиже:
Мұғалімдер оқушы
ны сабақ барысын-да көшбасшы болу-ға дайындау жолдарын үйренеді
Мерзімі:
наурыз
Жұмыс түрі:
коучинг
Жауапты:
Ілияс Ж
мониторинг:
Сабақ жоспары кері байланыс
р/с:
18
Атқарылатын жұмыстар:
Сындарлы оқыту теориясының оқушы жетістігіне әсері қандай?
Мақсаты:
Сындарлы оқыту теориясының оқушы жетістігіне әсерін анықтау
Нәтиже:
Сындарлы оқыту теориясының оқушы жетістігіне әсерін анықтайды
Мерзімі:
наурыз
Жұмыс түрі:
Дөңгелек үстел
Жауапты:
Тәуекелова Ұ
мониторинг:
Құжаттар, кері байланыс
р/с:
19
Атқарылатын жұмыстар:
ДЖИГСО әдісі арқылы оқушының ауызекі сөйлеу дағдысын қалай қалыптастыруға болады?
Мақсаты:
ДЖИГСО әдісі арқылы оқушының сөйлеу дағдысын қалыптастырудың жолдарын жүзеге асыра білу
Нәтиже:
ДЖИГСО әдісі арқылы оқушының сөйлеу дағдысын қалыптастырудың жолдарын жүзеге асыра біледі
Мерзімі:
наурыз
Жұмыс түрі:
коучинг
Жауапты:
Рахмет Р
мониторинг:
Сабақ жоспары кері байланыс
р/с:
20
Атқарылатын жұмыстар:
Дарынды және талантты балаларды анықтау жолдары
Мақсаты:
Дарынды және талантты балаларды анықтау жолдарын үйрету
Нәтиже:
Дарынды және талантты балаларды анықтау жолдарын үйренеді
Мерзімі:
сәуір
Жұмыс түрі:
коучинг
Жауапты:
Тәуекелова Ұ
мониторинг:
Сабақ жоспары кері байланыс
р/с:
21
Атқарылатын жұмыстар:
ДЖИГСО әдісін оқушының диалогтік сөйлеу дағдысын қалыптастыруда тиімді қолдана білу
Мақсаты:
ДЖИГСО әдісін оқушының диалог-тік сөйлеу дағдысын қалыптастыруда ти-імді қолдана білуге дағдыландыру
Нәтиже:
ДЖИГСО әдісін оқушының диалог
тік сөйлеу дағды-сын қалыптастыру
да тиімді қолдана біледі
Мерзімі:
наурыз
Жұмыс түрі:
Шеберлік сынып
Жауапты:
Рахмет Р
мониторинг:
Құжаттар, кері байланыс
р/с:
22
Атқарылатын жұмыстар:
Желілік қоғамдастықта семинар ұйымдастыру
Мақсаты:
Желілік қоғамдастық №96 мектеп мұғалім
дерімен әдістемелік көмек және тәжірибе алмасу
Нәтиже:
Мұғалімдер желі-лік қоғамдастық негізінде тәжірибе алмасады, бір-біріне әдістемелік көмек жасайды
Мерзімі:
Сәуір
Жұмыс түрі:
семинар
Жауапты:
Сансызбаев С
Қаниев М
мониторинг:
Семинар құжаттары кері байланыс
р/с:
« Қалыптастырушы баға-лау арқылы оқушының диалогтік сөйлеу дағдысын қалыптастыру»
р/с:
23
Атқарылатын жұмыстар:
Пән мұғалімдері арасында әдістемелік дидактикалық әзірлемелер сайысы.
Мақсаты:
Пән мұғалімдері ара
сында әдістемелік дидактикалық әзірлемелер сайы-сын ұйымдастырып өткізу
Нәтиже:
Пән мұғалімдері арасында әдістеме
лік дидактикалық әзірлемелер сайы-сын ұйымдастыры