Досымның бос уақыты. 2 сынып

Сабақтың тақырыбы:Досымның бос уақыты Сабақтың мақсаты:
Білімділік :Достық туралы түсінік беру, лексикалық тақырып бойынша оқушылардың білімдерін қалыптастыру ;
Дамытушылық: сөйлесім әрекетінің түрлерін жүйелі қолдануға дағдыландыру, сөздік қорларын бақылап тілдесім қабілеттерін дамыту,
Тәрбиелік: бүгінгі сабақты өмірдегі жағдаяттармен салыстыру арқылы әдептіліке, мәдениеттілікке, адамгершілікке, үлкенді сыйлауға тәрбиелеу
Сабақтың түрі: аралас сабақ,
Сабақтың формасы: жұптық, жеке оқушымен.
Сабақтың әдісі: түсіндіру, сұрақ-жауап.
Көрнекілігі: тест тапсырмалары, карточка, деңгейлік тапсырмалар, тех құралдары
Пәнаралық байланыс: өмірмен, өзін-өзі тану пәнімен
Сабақтың барысы:
Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен амандасу, түгендеу. Сабаққа деген ынталарын байқау, бағыттау.
Үй тапсырмасын сұрау. Білімді жан-жақты тексеру.
Өткен тақырыптар бойынша пысықтау сұрақтарына жауап алу.
ІІ. Жаңа сабақ өту. 1. Меңгеретін сөздер: жақсы көреді - любит, жүгіремін - побегу, жаттығу - упражнение.
2. Сөздікпен жұмыс.
1. Жаңа сөздерді оқушыларға түсіндіру.
2. Жаңа сөздерді оқу, аудару.
3. Сөздермен сөз тіркесін құру.
3. Сөздермен сөйлем құрау.
3. Мағлұмат беру.
- тапсырма . Сурет бойынша сөйле.
Суретте кім бейнеленген? Ол не істеп отыр?
2- тапсырма . Суреттердің орнына керекті сөздерді қойып жаз.
Мен таңертең тұрамын,
ашамын.
орындаймын. Содан кейін
. Күндіз
,
. Қыста
және
тебемін. Жазда суға шомыламын.
3 -тапсырма. Мәтінді оқы, аудар
Менің інім бар. Аты - Олжас. Ол кішкентай. Інім сурет салады. Мен ініме кітап оқимын. Біз бірге ойнаймыз
.
4- тапсырма . Сөздерді буынға бөліп оқы.
са-ры, қо-ңыр, қы-зыл,
сыз-ғыш, то-ғыз, ал-ты
5- тапсырма. Сергітуді тыңдап, жаттап ал
Қолды белге қояйық,
Басты оңға бұрайық.
Басты солға бұрайық.
Бір отырып, бір тұрып,
Бір отырып, бір тұрып,
Біз демалып қалайық.
6- тапсырма. Қазақша амандасып және қоштасып үйрен.
Сәлеметсіз бе! Сау болыңыз!
![]()
Сабақты бекіту .
1. Досың бос уақытында не істейді? 2. Сен бос уақытыңда немен шұғылданасың?
Үйге тапсырма: Дауысты дыбыстарды қайталау.
Үй тапсырмасын дұрыс орындауға нұсқау беру/ сөздікпен жұмыс.
Үлгерімі төмен оқушыларға жеке жұмыс беру. Карточкамен жұмыс.
Бағалау, қорытынды.
- Іс жүргізу
- Автоматтандыру, Техника
- Алғашқы әскери дайындық
- Астрономия
- Ауыл шаруашылығы
- Банк ісі
- Бизнесті бағалау
- Биология
- Бухгалтерлік іс
- Валеология
- Ветеринария
- География
- Геология, Геофизика, Геодезия
- Дін
- Ет, сүт, шарап өнімдері
- Жалпы тарих
- Жер кадастрі, Жылжымайтын мүлік
- Журналистика
- Информатика
- Кеден ісі
- Маркетинг
- Математика, Геометрия
- Медицина
- Мемлекеттік басқару
- Менеджмент
- Мұнай, Газ
- Мұрағат ісі
- Мәдениеттану
- ОБЖ (Основы безопасности жизнедеятельности)
- Педагогика
- Полиграфия
- Психология
- Салық
- Саясаттану
- Сақтандыру
- Сертификаттау, стандарттау
- Социология, Демография
- Спорт
- Статистика
- Тілтану, Филология
- Тарихи тұлғалар
- Тау-кен ісі
- Транспорт
- Туризм
- Физика
- Философия
- Халықаралық қатынастар
- Химия
- Экология, Қоршаған ортаны қорғау
- Экономика
- Экономикалық география
- Электротехника
- Қазақстан тарихы
- Қаржы
- Құрылыс
- Құқық, Криминалистика
- Әдебиет
- Өнер, музыка
- Өнеркәсіп, Өндіріс
Қазақ тілінде жазылған рефераттар, курстық жұмыстар, дипломдық жұмыстар бойынша біздің қор #1 болып табылады.

Ақпарат
Қосымша
Email: info@stud.kz